Güncel,koxp,hile,bug,

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elit Kişilerin Yeni Temiz ve Güncel Tek PlatFormu

4 posters

Çeviri ve Tıcket hazırlatmak isteyenler Bu başlık altında toplansın.

Administrator
    Administrator
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 827
    Tesekkür Sayısı : 18

Çeviri ve Tıcket hazırlatmak isteyenler Bu başlık altında toplansın. Empty Çeviri ve Tıcket hazırlatmak isteyenler Bu başlık altında toplansın.

Mesaj tarafından Administrator Salı Nis. 27, 2010 10:36 pm

Evet arkadaslar başlıkta belirttiğim gibi Çeviri olur Tıcket atmanız lazımdır Türkçe metini ingilizce olarak sizlere sunarız Fikir Danışabilirsiniz Ben ve arkadaslarım sizlere yardım etmek için buradayız Sorularınızı bekliyoruz
    VodkaVişne
    VodkaVişne
    Üye
    Üye

Rep Puanı : 8
    Tesekkür Sayısı : 1

Çeviri ve Tıcket hazırlatmak isteyenler Bu başlık altında toplansın. Empty Geri: Çeviri ve Tıcket hazırlatmak isteyenler Bu başlık altında toplansın.

Mesaj tarafından VodkaVişne Cuma Nis. 30, 2010 10:06 pm

Ya off 30 günlk ban yedm nasıl açablrz yardm edeblrmsn [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Lütfen birisi baksnda bi yrdm etsn
    BurunoFerrini
    Yeni üye
    Yeni üye

Rep Puanı : 4

Çeviri ve Tıcket hazırlatmak isteyenler Bu başlık altında toplansın. Empty Geri: Çeviri ve Tıcket hazırlatmak isteyenler Bu başlık altında toplansın.

Mesaj tarafından BurunoFerrini Cuma Nis. 30, 2010 10:37 pm

VodkaVişne demiş ki:Ya off 30 günlk ban yedm nasıl açablrz yardm edeblrmsn [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Lütfen birisi baksnda bi yrdm etsn

İstersen bi konulara bak orda sabit var ban yiyen charlar için geçmiş olsn bu arada
    GeceGündüz
    Üye
    Üye

Rep Puanı : 7

Mesaj tarafından GeceGündüz C.tesi Mayıs 01, 2010 9:16 am

Ya benim charım Bi ara soyulmustu belki alırım diye senin tıcketi attım ksn kodu istediler ben onu blrsam alablrmym ?

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:36 am