Güncel,koxp,hile,bug,

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elit Kişilerin Yeni Temiz ve Güncel Tek PlatFormu

Knight Online ve Güvenlik [Carınızın Güvende Olmasını İstiyorsan İceri Gel]

Administrator
    Administrator
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 827
    Tesekkür Sayısı : 18

Knight Online ve Güvenlik [Carınızın Güvende Olmasını İstiyorsan İceri Gel] Empty Knight Online ve Güvenlik [Carınızın Güvende Olmasını İstiyorsan İceri Gel]

Mesaj tarafından Administrator Salı Nis. 27, 2010 9:17 pm

Oyuna yeni başlıyorsanız oyunda sizi belli eden üç şey vardır. Bunlar:
    - Nickiniz

- IDniz
    - Emailiniz

Bu üç önemli ana kriteri unutmayalım.

Mesela:
    E-Mail : YaLanDunya1661@ Msn . c0m
    ID : XanderTR
    Nick : XanderTR

İşte bu şekilde olan nickler çalınması en basit nicklerdir. ID nizin kolay kolay çalınmaması için bu üçünü de başka başka şeyler yapmalısınız. Bilakis ID nizi insanın kafasında kalmayacak değişik bir şey yapın ki adam şifremi unuttum bölümünde kalsın şifreyi maile göndermeye bile teşebbüs etmesin. Ve e-mail şifrenizi de aynı derecede güvenli bir şey yapın. mesela "ali84@bilmemne.aq, şifre ali1984891" gibi yapan, sonrada kankalar yardım diye çığıran bir sürü arkadaş var.

Diğer Önemli Bir Kriter:
    Diğer önemli bir kriter gizli sorunuz ve doğum tarihinizdir. Bunları da hatırlayabileceğiniz, zor, insanın aklına kolay kolay gelmeyecek bir şey yapmalısınız ve kendiniz hatırlayamayacak olsanız bile bir kağıda yazıp bildiğiniz bir yere saklamanız.

Şimdi gelelim kayıp şifrelere...
    Kayıp şifrelerinizi ancak gizli soru ile çözebilirsiniz. Gizli soruyu bilince size yeni bir mail ve yeni şifre soracak. Onları da yeni güvenli bir şekilde yapmalısınız. Eğer "Bizde biliyoz bunu ne artistlik yapıyon diyosanız Forumda şifremi çaldırdım" diye bağırmayın çünkü başka bir yöntem yok!!!

Gelelim Diğer Bir Soruna: Güvenlik
    Defalarca anlatmama rağmen Kosp, Kohack, Koxp, Roller, Autotouch Key vb. programlar kullanıp şifrelerini çaldıran kankalarımız için içimden "Kendin Ettin Kendin Buldun" demek geliyor. Ama bende bir zamanlar Kohack vs. kullandığım için sadece bazı özelliklerini kullanıp iyice $erefsizliğine kaçmayan kankalarımıza da önlem olarak üç program veriyorum.

Güvenlik Programları

The Cleaner 4.1 ProfessionalŞimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi Trojan ve Keylogger Temizleyicidir. Programı normal kurun. Daha sonra Update edin. Update bittikten sonra Settings bölümündeki archive kutusunu işaretleyin ve taramaya başlayın. Varsa çıkanlar zaten sistem dosyalarında çıkacaktır. Delete butonuna basın ve silin. Eğer sistem açılmazsa demekki sağlam trojan ve keylog yimişsinizdir ve sistemi format atıp komple temizleyerek tekrar kurmalısınız.

ZoneAlarm Internet Security Suite 6.1.737
    ZoneAlarm da aynı şekilde PC nizi internetten gelecek virüslerden korur ve PC nizdeki bilgilerin virus yoluyla başkalarına gitmesini engeller. Yine yöntem aynı. Programı kurun ve Update yapın. Sonra ayarlardan koruma seviyesini yükseltin.

Armor2netTM Personal Firewall 3.12
    Bu sefer normal kurulum ve update den sonra programı normal ayarında kullanacağız. Bu program sayesindede istek dışı Port giriş ve çıkışları herhangi bir trojan, keylog veya virus yüzünden açık kalmayacak. İşlem sonlandırılıp Portlar otomatik kapatılacak.

Benden bu kadar. Bu taktikle iki senedir aynı ID ile oynuyorum. Kohack ve Koxp da kullandım. Hala aynı ID ile oynuyorum.

Eğer yeni sistem kurup daha sonra The Cleaner kurarsanız daha temiz olur. Çünkü bilgisayarınızda mevcut trojan, keylog ve virusler varsa bilgisayara tamamen bulaşmış olabilir.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:19 am