Güncel,koxp,hile,bug,

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elit Kişilerin Yeni Temiz ve Güncel Tek PlatFormu

2 posters

Trade Hack Hakkında!

ByEkrem
    Co Admin
    Co Admin

Rep Puanı : 165
    Tesekkür Sayısı : 15

Trade Hack Hakkında! Empty Trade Hack Hakkında!

Mesaj tarafından ByEkrem Salı Nis. 27, 2010 10:52 pm

Bildiginiz gibi herkezin aklinda bir sorun olan tradeden Hack oluyormu ? sorusuna bir aciklik getirelim istedim.

Benim guvenlik ve Hack konularindaki arastirmalarimi biliyorsunuzki. vu konuyu acmadan once 1 gun yine arastirma yaptim.

Trade Hack Knight Empire Gelmeden once vardi NAsil oldugunu bir bir anlatacagim ,

Kisi size trade atar ve ALT TAB tusu ile gecer ve 'tracert' ip izleme programi ile direk Knight online oyunundaki Eski de 2 kisi Trade attiginda itemleriniz Sizin _Data dosyaniza kaydoldugu icin iki IP arasinda bire bir Baglanti kuruyordu. ve bu esnada karsi kisinin IP adresi 'tracert' izlemesi ile belli ediliyor.

Ardinda Windows 98 veya indows ME isletim sistemlerinde LMhost uzerinden sayarinizdaki Acik portlardan girilebilir veya XP olsa bile XP nizin Kullanici hizmetlerindeki uzak masa ustu yonetici sekmesini gullanarak defoult sekilde PC nize (XP yasal degil se) (Firewall yok ise) girebilir. ve PC nize Keylogger koyabilir (Anti Trojan , Anti Virus) Programiniz yok ise...

Su anki Knight Empire ve son patchler ile Trade hack imkansizlasmistir.

Sebepleri : Trade attidiginizda karsi kisiye Kisi bunu kabul etmekte lakin iki kisi arasinda 'Login Server' aracilik yapiyor. ve hic bir sekilde iki PC yi bir birlerinin IP adres MAC adres ve bunun gibi hic bir bilgiyi gondermiyor yani sizin Tradeleriniz 'Login Server' da bulusuyor ve takas islemi gerceklesiyor.

Umarim aciklayici ve mantikli bir sekilde anlatabilmisimdir.

PM (Private Message)
    Private message'lar 'Login Server' dan gecmiyor. iki kisi konusurken Knight online Server'i ile alakaniz olmadan. NetMSJ olarak sizin bilgisayariniza iletiliyor. Lakin Program Files inizdaki Knight online Klasorunuzdeki bazi data dosyalarinin islemi sayesinde PM lerinizde IP adresiniz gizleniyor. ve PM hack de bulunmamaktadir.

HACK'lenmenizin tek Sebebi : 'TROJAN

Lutfen aklinizdaki Sorunlari problemleri kaldirin bilgisayariniza guvenli bir sistem kurun.

Lisansli isletim sistemi ve 1 aylik Premium paraniz degerinde Lisansli bir Virus programi alin . Kendi guveliginiz ve emekleriniz icin .

Saygilarimla.
    EfsaneGALATASARAY
    EfsaneGALATASARAY
    Üye
    Üye

Rep Puanı : 6
    Tesekkür Sayısı : 1

Trade Hack Hakkında! Empty Geri: Trade Hack Hakkında!

Mesaj tarafından EfsaneGALATASARAY Paz Mayıs 02, 2010 1:23 pm

bilgilendirme için saol

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:12 am